Sıkça Sorulan Sorular

 • Velilerimizin Sıkça Sorduğu Sorular
  Ev hanımı olmama rağmen çocuğumu kreşe ya da anaokuluna göndermeli miyim?

  Evet göndermelisiniz. Çocuğunuzu göndermeniz için iki önemli neden var. Birincisi; bir tatile çıkacağımızı düşünelim. Öncesinde nasıl hazırlıklar yapıyoruz? Gideceğimiz tatil beldesini, otelleri, otellerin sunduğu hizmetleri, fiyatlarını, nasıl gideceğimizi çok detaylı araştırıp inceleyip çeşitli yorumları internetten okuyarak karar veriyoruz. Ardından ciddi bir alış veriş yapıp herşeyin en güzel şekilde olması için çaba sarf ediyoruz. Zihinsel gelişimin %70’inin ilk 7 yılda tamamlandığını düşündüğümüzde, uzun bir hayata çıkacak ve bunun belirli dönemlerinden bizden ayrı yaşayacak olan en kıymetli varlıklarımızın evlatlarımızın da bu yola çıkarken olabildiğinde donanımlı olması için okul öncesinde kreş ve anaokuluna göndermelisiniz. İkinci neden ise günümüz çocukları bahçelerden ve sokak oyunlarından mahrum büyümekte ve yaşıtlarıyla vakit geçirme ve iletişim kurma noktasında sorular yaşamaktadırlar. Çocuklarımızı sosyalleşmesi adına Kreş ve Anaokullarına gönderilmesi gerektiğini savunuyoruz.

  Eğitim programlarınızın farkı nedir?

  Bizler alanında uzman en az 4 yıllık deneyime sahip, öğrencileri ve öğrenmeyi seven bir kurumuz? Gaziantep’te başta zeka oyunları, algoritma, oryantiring gibi çeşitli etkinlikleri ilk kez ve en etkin şekilde uygulayan kurumuz. Kurumumuzda her öğrencinin yaş grubuna özgü eğitim programları ve farklı etkinlik alanları bulunmaktadır.

  Kurum Psikoloğunuz var mı?

  Kurumumuzda özel bir rehberlik servisimiz bulunmaktadır. Bu birimimizde ailelerimiz rehberlik ve psikolojik danışmanlık adına ihtiyacı olan (Bireysel danışmanlık, aile danışmanlığı, zeka ve gelişim testleri gibi) her türlü hizmete ulaşabileceklerdir.

  Kurumunuzun ücret politikası nedir?

  Yapa Akademi ailesi olarak bizler farklı bir ücret politikası ile velimizin karşısına çıkıyoruz. Velimiz kendisini her anlamda özel hissetmeli. Kurumuzu velilerimiz sadece kayıt ücreti ödemektedirler. Bunun dışında hiçbir ücret ödememekteler.

Bizi Arayın

Her türlü görüş, öneri ve sorularınız için bizi aramaktan çekinmeyin

0342 321 20 50
Bizimle İletişime Geçin
Neden Yapa Akademi?
Amacımız çocuklarımızın derinliklerinde saklı cevherleri ortaya çıkarıp, mevcut potansiyellerini çoklu zekâ kuramına göre belirleyip, soran sorgulayan, içinde bulunduğu imkân ve durumları en iyi şekilde kullanabilen, yenilikçiliğin ve değişimin öncüsü olabilecek, özgür, özgün ve sağlıklı düşünebilen bireyler yetiştirmektir.
 • Bireye ve yaşa özgü eğitim
 • Zekâ oyunları eğitimi
 • Doğayla iç içe eğitim
 • Yetenek alanlarına özgü eğitim
 • Bireyselleştirilmiş Eğitim Programları
Son Blog Yazıları
Kategoriler